Nasz Sukces
w liczbach:

14
lat doświadczenia w branży
1804
zadowolonych Klientów
5
gwiazdek we wszystkich opiniach na google

 

7
osobowy zespół pełen pasji

 

Najnowsze oferty

nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne

Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-532

NAJEM W PROCEDURZE NAJEM OKAZJONALNY Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow.  36,8 m2.,  znajdujące się na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Skośnej 12.  Bardzo dobra lokalizacja- komunikacja i sklepy pierwszej potrzeby pod blokiem. Mieszkanie składa ...

Powierzchnia
36,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,04 zł
cena 1 400 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Wojska Polskiego

Bielsko-Biała, Osiedle Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-533

NAJEM W PROCEDURZE NAJEM OKAZJONALNY Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe o pow.  33,65 m2.,  znajdujące się na 1 piętrze bloku przy ul. Czwartaków 3.  Bardzo dobra lokalizacja- komunikacja i sklepy pierwszej potrzeby pod blokiem. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
33,65 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
40,12 zł
cena 1 350 
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
dom na sprzedaż

DWN-DS-531

Na sprzedaż dom jednorodzinny – Bielsko-Biała, Stare Bielsko. Na sprzedaż dom z dużym potencjałem, położony w spokojnej i zielonej części miasta. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 754 m², z dogodnym dojazdem od ul. Nad Potokiem (od strony ...

Powierzchnia
122,83 m2
Powierzchnia działki [m2]
754 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
6 106,00 zł
cena 750 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko
video
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cygański Las

Bielsko-Biała, Cygański Las
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-530

Koniecznie Obejrzyj film o tej nieruchomości.  Do wynajęcia 3 pokojowy apartament  z 1 miejscem postojowym zewnętrznym. Apartament o pow. 56,28 m2., zlokalizowany na 1 piętrze apartamentowca położonego w dzielnicy Cygański Las  (ul. Kolorowa). Posesja ...

Powierzchnia
56,28 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
60,23 zł
cena 3 390 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cygański Las

rozumiem