1. Efektywność - Załóżmy, że jest nieruchomość, którą statystycznie na 90% można sprzedać w 3 miesiące. Naszym zdaniem dużo bardziej zmotywowany i skuteczny będzie agent, który ma wyłączność i 90% szans na wynagrodzenie niż standardowy agent, który ma około 20% szans na wynagrodzenie (konkuruje z innymi agentami).
     
  2. Motywacja do pracy - mając nieruchomość na wyłączność mamy pewność, że każdy zainteresowany Klient zadzwoni do nas. Niestety, w przypadku wielu ogłoszeń tej samej nieruchomości w internecie, Klienci często nie zwracają uwagi  na pośrednika. Zdarza się, że dzwonią do jednego w celu uzyskania szczegółów a d drugiego aby umówić się na spotkanie. Nie jest to akt złej woli tylko zwyczajnia loteria. My wierzymy, że nasz system pracy na wyłączność bardziej nas motywuje i daje więcej satysfakcji z pracy. Każdy przedsiębiorca wie, że to klucz do sukcesu.
     
  3. Wiarygodność - pracę moją i mojego zespołu firmuje swoim nazwiskiem, które również noszą moja Żona oraz nasi 3 synowie. Klarowność i przejrzystość jest dla mnie ogromnie ważna. Dzięki słowności, uczciwości dotarłem tu gdzie jestem. Własna agencja dała mi możliwość rozwijania firmy według wartości takich jak poufność, lojalność w stosunku do Klienta, rzetelność, zapewnienie bezpieczeństwa finansowego i prawnego w jakże stresującym momencie życia jakim jest zakup lub sprzedaż nieruchomości.
     

Nie wierz nam na słowo - umów się na spotkanie z nami i sam się przekonaj!