nowa oferta
dom na sprzedaż - Jasienica, Grodziec

Jasienica, Grodziec
dom na sprzedaż

DWN-DS-539

Dom z klimatem w spokojnej okolicy – Grodziec Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej części miejscowości Grodziec. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej przestrzeni, prywatności oraz wygodnego układu pomieszczeń. Dom oferuje ...

Powierzchnia
168,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
981 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 440,50 zł
cena 750 000 
dom na sprzedaż - Jasienica, Grodziec
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Biała Krakowska

Bielsko-Biała, Biała Krakowska
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-536

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 69,34 m², położony na 1 piętrze budynku przy ul. Lipnickiej w Bielsku-Białej – w rejonie Białej Krakowskiej. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku, w którym na parterze mieszczą się lokale usługowe, natomiast od pierwszego ...

Powierzchnia
69,34 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 369,20 zł
cena 719 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Biała Krakowska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Karpackie

Bielsko-Biała, Osiedle Karpackie
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-535

Kawalerka 32,5 m² -Wysoki parter -Os. Karpackie -Bielsko-Biała. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m², położona na wysokim parterze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej przy ul. Doliny Miętusiej 3. Mieszkanie składa się z: ...

Powierzchnia
32,50 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 615,38 zł
cena 280 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Karpackie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-534

Kawalerka z dużym tarasem -Jaworze ul. Złota -miejsce postojowe + komórka - idealna inwestycja. Na sprzedaż komfortowy apartament 1-pokojowy położony w nowoczesnym apartamentowcu w spokojnej i cenionej lokalizacji – Jaworze, ul. Złota 2. Mieszkanie znajduje się na ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 600,00 zł
cena 265 000 
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
dom na sprzedaż

DWN-DS-531

Na sprzedaż dom jednorodzinny – Bielsko-Biała, Stare Bielsko. Na sprzedaż dom z dużym potencjałem, położony w spokojnej i zielonej części miasta. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 754 m², z dogodnym dojazdem od ul. Nad Potokiem (od strony ul. Stoczniowej ...

Powierzchnia
122,83 m2
Powierzchnia działki [m2]
754 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
6 106,00 zł
cena 750 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko
video
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie

Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-527

!!! REZERWACJA !!! Koniecznie obejrzyj film z prezentacji mieszkania.  2-pokojowe mieszkanie – Bielsko-Biała, os. Piastowskie Gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46 m², położone ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 673,91 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem