Jeśli tu zaglądasz, to znaczy, że dla Ciebie również ma znaczenie z kim pracujesz. Dla mnie zaangażowanie i konsekwencja w działaniu to podstawa w pracy. Otwierając własną agencję za cel postawiłem sobie wysoki standard obsługi i profesjonalne podejście do Klienta. Tworząc nasz system pracy korzystałem z doświadczenia bardziej rozwiniętych rynków i własnych, wieloletnich doświadczeń w tej branży. Z dumą mogę powiedzieć, że doceniają to nie tylko Klienci, ale i moi Pracownicy. Szkoląc ich z przyjemnością dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli Ciebie także interesuje szeroko pojęty temat nieruchomości, zapraszam na mojego bloga.

Tutaj natomiast możesz poznać nas lepiej

 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecGrzegorz Dworak

Ambicja i determinacja w dążeniu do celów prywatnych i zawodowych to główne cechy mojego charakteru. Wierzę, że mądrą pracą i konsekwentną realizacją celów można osiągnąć wszystko. Mówię o sobie, że jestem egzemplarzem z wbudowaną na stałe samomotywacją, której nie da się wyłączyć. Uważam, że nieruchomościami powinien interesować się każdy, gdyż mądre decyzje w tej materii są kluczowe dla wszystkich, bez względu na to ile zarabiasz, wynajmujesz czy inwestujesz.

Prywatnie, jak już zrealizuję zawodowy plan na dany dzień, spędzam czas z rodziną (super chłopakami Wiktorem, Mateuszem i Tymciem, oraz cudowną żoną Łucją). Jeśli starczy czasu zaszywam się z moimi gitarami elektrycznymi. Mam ich małą kolekcję, którą ciągle modyfikuję, szukając unikatów. Muzyka to także moja wielka pasja.

 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecKasia Biegun

to niepoprawna optymistka, pełna energii. Do biura przynosi dobry humor nawet w poniedziałki.

Lubi pracę w nieruchomościach, ponieważ każdy dzień jest inny, nie ma rutyny.

Jak na wulkan energii przystało ma wiele pasji, gra na pianinie, uwielbia egzotyczne podróże, zimą  uprawia skitouring, a latem uwielbia przebywać ze swoją rodziną.

Bielsko kocha za góry i nie chciałaby mieszkać nigdzie indziej, a sporo miejsc już miała okazję zwiedzić!

Oglądając nieruchomości jest bardzo dociekliwa, zwraca uwagę na wystrój, funkcjonalność i akustykę pomieszczeń. Lubi jasne i przytulne wnętrza, uważa, że takie również preferuje większość klientów.

 

 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecSylwia Słowik

Jest energiczną i pełną zaangażowania osobą. Czasem można odnieść wrażenie, że Sylwia potrafi czytać w myślach innych ludzi. Umie uważnie słuchać, wczuć się w sytuację Klienta, dzięki czemu szukanie z nią mieszkania czy domu jest szybkie i skuteczne.

W wolnych chwilach uwielbia tańczyć, oczywiście wybiera ekspresyjną salsę lub bachatę. Bielsko uwielbia za góry i jeziora oraz za teatr. Uważa, że mamy świetną obsadę w tym sezonie.

Oglądając nieruchomości zwraca szczególną uwagę na ich lokalizację i układ. Jej czujne oko jest także wyczulone na czystość ;). Jeśli Klient nie jest pewny wyboru, zawsze doradza kontynuowanie szukania, bo jak twierdzi w domu lub mieszkaniu trzeba się zakochać.


 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecMateusz Łukowicz

Mateusz uwielbia poznawać nowych ludzi, już po kilku minutach spędzonych z nim wyczuwa się jego szczerość i zaangażowanie. To właśnie kontakt z ludźmi ceni w swojej pracy najbardziej oraz fakt, że swoim Klientom pomaga w podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji.

Oglądając nieruchomości najpierw zwraca uwagę na stan techniczny, a następnie na widok z okna, który w Bielsku otoczonym górami, może znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości.

Jego pasją są podróże, a marzeniem zobaczenie egzotycznych zwierząt w ich naturalnych środowiskach. Z tych wymarzonych podróży Mateusz przywiezie na pewno niezliczoną ilość znajomości oraz zdjęć :) 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecJolanta Wojkowska

Atutem Joli jest żelazna konsekwencja w działaniu. Co ważne, potrafi realizować swoje cele i dbać o wszystkich wokół. Takie połączenie to rzadkość i idealnie sprawdza się w pracy z Klientem i w poszukiwaniu wymarzonych nieruchomości.

Jest towarzyską osobą i uwielbia czas spędzać na spotkaniach z najbliższymi. Oglądając nieruchomości zwraca dużą uwagę na kolorystykę i rozkład. Jej zdaniem, właśnie te atuty decydują o pierwszym wrażeniu w odbiorze nieruchomości.

Bielsko, jak większość z nas, uwielbia za otaczające góry i piękne widoki.

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych i nigdy nie jest za późno na realizację swoich celów i marzeń. Sama marzy o kupnie wymarzonego domu i posiadaniu jeszcze jednego przyjaciela - psa!