40,12 zł/m2 cena: 1 350 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NAJEM W PROCEDURZE NAJEM OKAZJONALNY

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe o pow.  33,65 m2.,  znajdujące się na 1 piętrze bloku przy ul. Czwartaków 3. 
Bardzo dobra lokalizacja- komunikacja i sklepy pierwszej potrzeby pod blokiem.

Mieszkanie składa się z 1 niezależnego pokoiu (z wyjściem na duży balkon), niezależnej kuchni z oknem (bardzo duża), łazienki z wc oraz przedpokoju.

Parking dla samochodów osobowych zamykany na szlaban do dyspozycji najemcy.

Warunki najmu:
- umowa w formule najem okazjonalny,
- umowa na min. 1 rok,
- dla 1 osoby lub pary,
- bez zwierząt

Finanse:
- czynsz najmu (odstępne): 1350 zł
-kaucja zwrotna: 2700 zł,
- czynsz do spółdzielni mieszkaniowej : ok. 600 zł/ 1 osobę,
- prąd i gaz  według zużycia,
- wynagrodzenie dla biura: 1-no razowo 1350 zł. 

Zapraszamy na prezentację. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DWN-MW-533
Powierzchnia 33,65 m²
Powierzchnia użytkowa 33,60 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Balkon duży
Liczba balkonów 1
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-235

Do wynajęcia od sierpnia Najem w formule najem okazjonalny. Oferujemy na wynajem mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33 m2., zlokalizowane na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Kaletniczej (Komorowice Krakowskie). Budynek ogrodzony, zamykany na domofon. Przed budynkiem miejsca ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
40,91 zł
cena 1 350 
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Biała Śródmieście

Bielsko-Biała, Biała Śródmieście
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-437

REZERWACJA  Na wynajem BEZCZYNSZOWE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,17 m2., zlokalizowane na 1 piętrze w budynku typu kamienica w centrum miasta (ul. Żywiecka- rejon kościoła w Białej). Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego, 2 sypialni, kuchni, łazienki ...

Powierzchnia
66,17 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
26,45 zł
cena 1 750 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Biała Śródmieście
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Biała Śródmieście

Bielsko-Biała, Biała Śródmieście
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-459

REZERWACJA  Najem w formule- NAJEM OKAZJONALNY. Obejrzyj wirtualny spacer po tej ofercie. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego  z wyjściem na balkon, niezależnej kuchni, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie znajduje się ...

Powierzchnia
43,70 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,47 zł
cena 1 550 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Biała Śródmieście
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-501

OFERTA DOSTĘPNA OD 20.08.2025R. NAJEM W PROCEDURZE NAJEM OKAZJONALNY Koniecznie obejrzyj film prezentujący apartament. Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 4 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie znajduje się w budynku przy ul. Piastowskiej 80. Składa ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,70 zł
cena 1 550