10 369,20 zł/m2 cena: 719 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 69,34 m², położony na 1 piętrze budynku przy ul. Lipnickiej w Bielsku-Białej – w rejonie Białej Krakowskiej.

Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku, w którym na parterze mieszczą się lokale usługowe, natomiast od pierwszego piętra znajdują się wyłącznie lokale mieszkalne. Teren posesji jest zamknięty, a do mieszkania przynależy miejsce parkingowe dla jednego samochodu.

Obecny układ mieszkania obejmuje:
• kuchnię,
• przestronny pokój dzienny,
• 2 sypialnie,
• łazienkę z WC,
• przedpokój.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość zmiany układu na:
• salon z aneksem kuchennym,
• 3 niezależne sypialnie,
• łazienkę z WC,
• przedpokój.

Deweloper już na etapie budowy przewidział taką możliwość – media zostały przygotowane pod wykonanie aneksu kuchennego w salonie, co daje przyszłemu właścicielowi dużą elastyczność aranżacyjną.

Mieszkanie posiada duży balkon, idealny do wypoczynku. 
Strony świata na południe i zachód powodują, że apartament jest bardzo jasny. 

Najważniejsze informacje:
• powierzchnia: 69,34 m²,
• 1 piętro,
• ogrzewanie z własnego pieca gazowego,
• niskie koszty utrzymania,
• czynsz do wspólnoty: ok. 490 zł,
• dodatkowo płatny prąd i gaz według zużycia,
• teren zamknięty,
• miejsce parkingowe,
• bardzo dobra lokalizacja z szybkim dostępem do centrum miasta oraz pełnej infrastruktury.

To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających większego mieszkania z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Całość wynagrodzenia ponosi Sprzedający. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DWN-MS-536
Powierzchnia 69,34 m²
Powierzchnia użytkowa 69,34 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu Do wprowadzenia
Balkon duży
Liczba balkonów 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka

Bielsko-Biała, Straconka
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-431

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowy dwupoziomowy apartament o pow. 134,09 m2., (powierzchnia liczona wraz z garażem) zlokalizowany przy ul. Górskiej w prestiżowej dzielnicy Bielska: Straconka. Na ogrodzonym terenie znajdują się kilka budynków w zabudowie szeregowej ...

Powierzchnia
134,09 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 189,87 zł
cena 830 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza

Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-482

Koniecznie obejrzyj film i wirtualny spacer po tej nieruchomości.  Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o pow. 61,85 m2 zlokalizowany na os. Langiewicza. Mieszkanie w budynku przy ul. Siewnej 13. Zamknięte osiedle- wspólnota mieszkaniowa. Mieszkanie składa się z pokoju ...

Powierzchnia
61,85 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 075,18 zł
cena 685 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza
video
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka

Bielsko-Biała, Straconka
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-519

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem | Straconka | 110,67 m² Zamieszkaj komfortowo, bez kompromisów – w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bielska-Białej. Koniecznie obejrzyj film prezentujący tę nieruchomość – on najlepiej oddaje jej charakter. Na ...

Powierzchnia
110,67 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 906,39 zł
cena 875 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka