8 615,38 zł/m2 cena: 280 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Kawalerka 32,5 m² -Wysoki parter -Os. Karpackie -Bielsko-Biała.

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m², położona na wysokim parterze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej przy ul. Doliny Miętusiej 3.

Mieszkanie składa się z:

  • dużej, jasnej kuchni z oknem,
  • przestronnego pokoju,
  • łazienki z WC,
  • przedpokoju.

Lokal posiada bardzo praktyczny układ, który daje wiele możliwości aranżacyjnych. Idealnie sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję na wynajem.

Atutem nieruchomości jest świetna lokalizacja oraz dobrze rozwinięta infrastruktura. W pobliżu znajdują się:

  • sklepy,
  • szkoły,
  • przedszkola,
  • punkty usługowe,
  • przystanki komunikacji miejskiej.

Osiedle jest spokojne i dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DWN-MS-535
Powierzchnia 32,50 m²
Powierzchnia użytkowa 32,50 m²
Liczba pokoi 1
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku wieżowiec
Standard
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu Do odświeżenia
Balkon brak
Winda tak
Liczba wind 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika

Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-446

UMOWA PRZEDWSTĘPNA !!! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w centrum Bielska-Białej (os. Kopernika). Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi (z jednego z nich wyjście na balkon), - oddzielnej kuchni, - przedpokoju  - ...

Powierzchnia
35,10 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 803,42 zł
cena 309 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie

Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-458

rezerwacja  Na sprzedaż bardzo dobrze zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,21 m2. Rejon ul. Piastowskiej - 200 m od dworca PKS. Kameralny budynek. Budynek po termorenowacji. Budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Do dokończenia remont klatki schodowej. Mieszkanie ...

Powierzchnia
46,21 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 924,91 zł
cena 320 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-480

Zobacz wirtualny spacer po tej ofercie. Na sprzedaż duże dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,28 m2., zlokalizowane na 1 piętrze czteropokojowego budynku na os. Złote Łany (ul. Osadnicza 9). Mieszkanie rozkładowe okna na 2 strony świata: kuchnia, sypialnia (północ), pokój ...

Powierzchnia
44,28 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 904,25 zł
cena 350 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-507

2-pokojowe mieszkanie – Bielsko-Biała, Złote Łany. Świetna lokalizacja | Funkcjonalny układ | Idealne na start lub pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m², położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Bielska-Białej – Złote Łany. To doskonała ...

Powierzchnia
44,47 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 623,12 zł
cena 339 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany