47,86 zł/m2 cena: 3 350 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dom mieszkalny o powierzchni około 70 m², położony w spokojnej i zielonej części Bielska-Białej – w dzielnicy Lipnik, przy ul. Sportowców 5.

Do budynku przynależy ogród o powierzchni około 220 , który daje możliwość komfortowego wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Układ pomieszczeń:

Parter:
• wiatrołap,
• salon,
• kuchnia,
• łazienka.

Piętro:
• 2 sypialnie,
• łazienka.

Dodatkowe informacje:
• możliwość parkowania jednego samochodu na zamkniętej posesji,
• możliwość parkowania drugiego samochodu przed posesją,
• spokojna lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum miasta,
najem w formule najmu okazjonalnego,
• minimalny okres najmu: 1 rok,
• oferta skierowana do osób bez zwierząt.

Koszty:
• czynsz najmu: 3350 zł / miesiąc,
• kaucja: dwukrotność czynszu najmu,
• media płatne według zużycia,
• wynagrodzenie biura nieruchomości: 3350 zł.

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DWN-DW-537
Powierzchnia 70,00 m²
Liczba pokoi 3

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...