Poznaj Nasze Biuro Nieruchomości na żywo i zobacz jak pracujemy. Sprawdź nas.

GRZEGORZ DWORAK - właściciel Dworak Nieruchomości

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecOd 12 lat jest związany z branżą nieruchomości. W trakcie studiów, zdobywania uprawnień, przebytych szkoleń oraz czynnej pracy zawodowej zdobył cenne doświadczenie, które pozwala mu swobodnie poruszać się na rynku nieruchomości. Grzegorz Dworak wie, jak działają pewne mechanizmy i skutecznie doradza, jak je wykorzystać, by odnosić sukcesy w branży mieszkaniowej.

Wszystkie decyzje zawodowe podejmował, by być stać się liderem na rynku nieruchomości:

- Studia magisterskie na kierunku Gospodarka Nieruchomościami ukończył z wynikiem bardzo dobrym.

- Zdobył licencję zawodową pośrednika nadaną przez Ministra Transportu i Budownictwa o numerze 13983 i należę do Bielsko-Katowicko-Częstochowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

- W razie jakichkolwiek szkód, które mogłyby powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa, posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Nieruchomości to moja największa pasja, ich rynek znam od podszewki. Drugie miejsce zajmuje fotografia, mój towarzysz już od kilkunastu lat. Uważam, że dobrze przedstawiona oferta ma kolosalne znaczenie.

Dlatego oferty sprzedaży domów czy mieszkań, a także prezentacje innych nieruchomości, restauracji, hoteli czy pozostałych lokali usługowych musi bazować na profesjonalnych zdjęciach.

Fotografia to często pierwszy kontakt klienta z Twoją nieruchomością czy też biznesem i jego ofertą. Na co dzień łączę w pracy moje obie pasje. To daje mi możliwość zaoferowania kompleksowych usług i porad w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości oraz tworzenia ofert dla biznesów.

Zapraszam do współpracy.