Jeśli tu zaglądasz, to znaczy, że dla Ciebie również ma znaczenie z kim pracujesz. Dla mnie zaangażowanie i konsekwencja w działaniu to podstawa w pracy. Otwierając własną agencję za cel postawiłem sobie wysoki standard obsługi i profesjonalne podejście do Klienta. Tworząc nasz system pracy korzystałem z doświadczenia bardziej rozwiniętych rynków i własnych, wieloletnich doświadczeń w tej branży. Z dumą mogę powiedzieć, że doceniają to nie tylko Klienci, ale i moi Pracownicy. Szkoląc ich z przyjemnością dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli Ciebie także interesuje szeroko pojęty temat nieruchomości, zapraszam na mojego bloga.

Tutaj natomiast możesz poznać nas lepiej

 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecGrzegorz Dworak

Ambicja i determinacja w dążeniu do celów prywatnych i zawodowych to główne cechy mojego charakteru. Wierzę, że mądrą pracą i konsekwentną realizacją celów można osiągnąć wszystko. Mówię o sobie, że jestem egzemplarzem z wbudowaną na stałe samomotywacją, której nie da się wyłączyć. Uważam, że nieruchomościami powinien interesować się każdy, gdyż mądre decyzje w tej materii są kluczowe dla wszystkich, bez względu na to ile zarabiasz, wynajmujesz czy inwestujesz.

Prywatnie, jak już zrealizuję zawodowy plan na dany dzień, spędzam czas z rodziną (super chłopakami Wiktorem, Mateuszem i Tymciem, oraz cudowną żoną Łucją). Jeśli starczy czasu zaszywam się z moimi gitarami elektrycznymi. Mam ich małą kolekcję, którą ciągle modyfikuję, szukając unikatów. Muzyka to także moja wielka pasja.

 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecKatarzyna Markowska

Kasia jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną i kreatywną, a to nie zawsze idzie w parze. Jest osobą o wielu pasjach, kocha muzykę, sama gra na pianinie. Uwielbia piesze i rowerowe wycieczki po górach. Jej wrażliwość na muzykę i otoczenie przekłada się na umiejętność słuchania klientów.

Właśnie za spotkania z ludźmi uwielbia zawód agenta nieruchomości.

Oglądając nieruchomości zwraca uwagę na lokalizację i ilość dziennego światła. Uważa, że w jasnych wnętrzach żyje się lepiej i przyjemniej.

Bielsko uwielbia oczywiście za góry, w których można się znaleść w kilka chwil i aktywnie odpoczywać.

Jako ambitna osoba uwielbia powiedzenie Susan Sontag "Nie byłam wszędzie, ale jest to na mojej liście”. Jeśli coś znajdzie się na jej liście, to możecie być pewni, że szybko zostanie zrealizowane.