Jeśli tu zaglądasz, to znaczy, że dla Ciebie również ma znaczenie z kim pracujesz. Dla mnie zaangażowanie i konsekwencja w działaniu to podstawa w pracy. Otwierając własną agencję za cel postawiłem sobie wysoki standard obsługi i profesjonalne podejście do Klienta. Tworząc nasz system pracy korzystałem z doświadczenia bardziej rozwiniętych rynków i własnych, wieloletnich doświadczeń w tej branży. Z dumą mogę powiedzieć, że doceniają to nie tylko Klienci, ale i moi Pracownicy. Szkoląc ich z przyjemnością dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli Ciebie także interesuje szeroko pojęty temat nieruchomości, zapraszam na mojego bloga.

Tutaj natomiast możesz poznać nas lepiej

 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecGrzegorz Dworak

Ambicja i determinacja w dążeniu do celów prywatnych i zawodowych to główne cechy mojego charakteru. Wierzę, że mądrą pracą i konsekwentną realizacją celów można osiągnąć wszystko. Mówię o sobie, że jestem egzemplarzem z wbudowaną na stałe samomotywacją, której nie da się wyłączyć. Uważam, że nieruchomościami powinien interesować się każdy, gdyż mądre decyzje w tej materii są kluczowe dla wszystkich, bez względu na to ile zarabiasz, wynajmujesz czy inwestujesz.

Prywatnie, jak już zrealizuję zawodowy plan na dany dzień, spędzam czas z rodziną (super chłopakami Wiktorem, Mateuszem i Tymciem, oraz cudowną żoną Łucją). Jeśli starczy czasu zaszywam się z moimi gitarami elektrycznymi. Mam ich małą kolekcję, którą ciągle modyfikuję, szukając unikatów. Muzyka to także moja wielka pasja.

 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecKasia Biegun

to niepoprawna optymistka, pełna energii. Do biura przynosi dobry humor nawet w poniedziałki.

Lubi pracę w nieruchomościach, ponieważ każdy dzień jest inny, nie ma rutyny.

Jak na wulkan energii przystało ma wiele pasji, gra na pianinie, uwielbia egzotyczne podróże, zimą  uprawia skitouring, a latem uwielbia przebywać ze swoją rodziną.

Bielsko kocha za góry i nie chciałaby mieszkać nigdzie indziej, a sporo miejsc już miała okazję zwiedzić!

Oglądając nieruchomości jest bardzo dociekliwa, zwraca uwagę na wystrój, funkcjonalność i akustykę pomieszczeń. Lubi jasne i przytulne wnętrza, uważa, że takie również preferuje większość klientów.

 

 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecSylwia Słowik

Jest energiczną i pełną zaangażowania osobą. Czasem można odnieść wrażenie, że Sylwia potrafi czytać w myślach innych ludzi. Umie uważnie słuchać, wczuć się w sytuację Klienta, dzięki czemu szukanie z nią mieszkania czy domu jest szybkie i skuteczne.

W wolnych chwilach uwielbia tańczyć, oczywiście wybiera ekspresyjną salsę lub bachatę. Bielsko uwielbia za góry i jeziora oraz za teatr. Uważa, że mamy świetną obsadę w tym sezonie.

Oglądając nieruchomości zwraca szczególną uwagę na ich lokalizację i układ. Jej czujne oko jest także wyczulone na czystość ;). Jeśli Klient nie jest pewny wyboru, zawsze doradza kontynuowanie szukania, bo jak twierdzi w domu lub mieszkaniu trzeba się zakochać.


 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecMateusz Łukowicz

Mateusz uwielbia poznawać nowych ludzi, już po kilku minutach spędzonych z nim wyczuwa się jego szczerość i zaangażowanie. To właśnie kontakt z ludźmi ceni w swojej pracy najbardziej oraz fakt, że swoim Klientom pomaga w podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji.

Oglądając nieruchomości najpierw zwraca uwagę na stan techniczny, a następnie na widok z okna, który w Bielsku otoczonym górami, może znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości.

Jego pasją są podróże, a marzeniem zobaczenie egzotycznych zwierząt w ich naturalnych środowiskach. Z tych wymarzonych podróży Mateusz przywiezie na pewno niezliczoną ilość znajomości oraz zdjęć :) 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecJolanta Wojkowska

Atutem Joli jest żelazna konsekwencja w działaniu. Co ważne, potrafi realizować swoje cele i dbać o wszystkich wokół. Takie połączenie to rzadkość i idealnie sprawdza się w pracy z Klientem i w poszukiwaniu wymarzonych nieruchomości.

Jest towarzyską osobą i uwielbia czas spędzać na spotkaniach z najbliższymi. Oglądając nieruchomości zwraca dużą uwagę na kolorystykę i rozkład. Jej zdaniem, właśnie te atuty decydują o pierwszym wrażeniu w odbiorze nieruchomości.

Bielsko, jak większość z nas, uwielbia za otaczające góry i piękne widoki.

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych i nigdy nie jest za późno na realizację swoich celów i marzeń. Sama marzy o kupnie wymarzonego domu i posiadaniu jeszcze jednego przyjaciela - psa!

 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecKatarzyna Markowska

Kasia jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną i kreatywną, a to nie zawsze idzie w parze. Jest osobą o wielu pasjach, kocha muzykę, sama gra na pianinie. Uwielbia piesze i rowerowe wycieczki po górach. Jej wrażliwość na muzykę i otoczenie przekłada się na umiejętność słuchania klientów.

Właśnie za spotkania z ludźmi uwielbia zawód agenta nieruchomości.

Oglądając nieruchomości zwraca uwagę na lokalizację i ilość dziennego światła. Uważa, że w jasnych wnętrzach żyje się lepiej i przyjemniej.

Bielsko uwielbia oczywiście za góry, w których można się znaleść w kilka chwil i aktywnie odpoczywać.

Jako ambitna osoba uwielbia powiedzenie Susan Sontag "Nie byłam wszędzie, ale jest to na mojej liście”. Jeśli coś znajdzie się na jej liście, to możecie być pewni, że szybko zostanie zrealizowane.

 

Agencja Nieruchomości Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice ŻywiecMaja Zmiertka

Maja jest empatyczną i kreatywną osobą i te cechy uważa za kluczowe w swojej pracy. Empatyczność pozwala jej lepiej zrozumieć ludzi i niczego i nikogo nie oceniać po tzw. okładce. Dzięki kreatywności zawsze szuka nieszablonowego rozwiązania. Wierzy, że omijając schematy można zajść dalej. Jej pasją jest fotografia, dzięki której może opowiadać historię o ludziach i miejscach. Oglądając nieruchomości najpierw zwraca uwagę na stan wykończenia łazienki i kuchni oraz to czy właściciel dbał o nieruchomość.

Maja uwielbia Bielsko za tereny rekreacyjne, klimatyczne kawiarnie i ulubione restauracje.

Jej marzeniem jest kupienie córce profesjonalnego pianina aby mogła rozwijać swój talent.