Kiedy kilka dni po zakończonej transakcji, otrzymujemy powiadomienie od google o nowej opinii, kolejny raz na 5 gwiazdek to jest to ogromna satysfakcja.  
To dla nas najlepszy dowód na to, że naszą pracę wykonaliśmy na wysokim poziomie. Doprowadzenie do transakcji to oczywiście sukces ale Klient, który docenia nasze standardy pracy to ogromna satysfakcja. Wielu Klientów jest z nami od lat, poniżej przedstawiamy wybrane opinie. Więcej opinii znajdziecie TUTAJ.

___
 

“Z całego serca polecam biuro Pana Grzegorza Dworaka. Za pośrednictwem Pana Grzegorza nabyłem mieszkanie. Pragnę podkreślić, że na każdym etapie zakupu, począwszy od wyszukania oferty przez prezentację oraz podczas transakcji, profesjonalne wsparcie oraz szeroka wiedza były nieocenione. W 100% polegałem na Panu Grzegorzu i się nie zawiodłem. Pragnę zauważyć, że nie pierwszy raz korzystałem z pomocy Pana Grzegorza i z całą pewnością nie ostatni. Wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu polecam Dworak Nieruchomości.”

Pan Mirek


Z Panem Mirkiem znamy się już ponad 10 lat. Od pierwszej naszej współpracy jest naszym stałym Klientem. Pan Mirek kupuje a następnie wynajmuje mieszkanie za naszym pośrednictwem. Na mieszkanie inwestycyjne należy spojrzeć inaczej, nie swoimi potrzebami ale atutami ważnymi przy wynajmie. W tego typu doradztwie mamy ogromne doświadczenie, Pan Mirek wielokrotnie z niego skorzystał i do dziś nie ma problemu z wynajmem swoich mieszkań.

___

“Sprzedaliśmy już trzecie mieszkanie za pośrednictwem Pana Grześka. Tak jak podczas sprzedaży mieszkań mojej mamy, siostry i tym razem sprzedaż przebiegła bezproblemowo. Wszystko dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu pośrednika. Współpraca z Panem Grześkiem to sama przyjemność, serdecznie polecam!”

Pan Adam


Pan Adam również skorzystał z naszych usług już kilkakrotnie. Docenił nas za wsparcie przy realizacji jego celów i priorytetów. Przy sprzedaży jednego mieszkania było nim zachowanie wysokiej ceny, bez względu na czas realizacji zlecenia, w kolejnych dwóch zminimalizowanie czasu właściciela do minimum czyli do spotkania już u notariusza. Wszystkie cele zrealizowaliśmy ponieważ doskonale rozumiemy, że nasi Klienci mają różne potrzeby, ich cel staje się także naszym.

___

“Kilkuletnia współpraca z Nieruchomości Dworak była pozytywnym doświadczeniem zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak również  w stosunkach międzyludzkich. Pomoc w wynajmie naszych nieruchomości oraz pośrednictwo w ich sprzedaży, administrowaniu, zarządzaniu całym procesem okazały  się bezcenne. Zważywszy na nasza nieobecność w kraju Pan Grzegorz sprawdził się zarówno w roli pośrednika obrotem nieruchomościami ale również pełnomocnika. Życzymy dalszych sukcesów!”

Pani Aneta i Pan Marek


Pani Aneta i Pan Marek najpierw skorzystali z pomocy przy najmie dwóch apartamentów, nie mieszkają w Polsce więc takie wsparcie było dla nich konieczne. Po kilku latach zdecydowali sprzedać obie nieruchomości. Specjalne, notarialne upoważnienie do wszelkich działań bankowych, notarialnych i sądowych przyleciało do nas samolotem z Kanady. Formalności było bardzo dużo, naszego kontaktu nie ułatwiały różne strefy czasowe. Oczywiście wszystko się udało i przebiegło bez problemów.  Dla nas zaufanie Klientów to ogromny kapitał, który zawsze procentuje.

___

“Pan Grzegorz to osoba z kręgosłupem moralnym, która od lat sprzedaje nieruchomości i nadal zamierza to robić, więc dbając o swoją pracę nie działa jak typowy agent nieruchomości. Dopasowuje ofertę do potrzeb klienta, nie swoich. Skorzystałem z jego usług i mogę polecić!”

Pan Przemek


Pan Przemek to świadomy i wymagający Klient, sam w swojej pracy ma kontakt ze sprzedażą i obsługą klientów. Miał bardzo sprecyzowane cel swoich poszukiwań, niestety w naszej ofercie nie było takiej nieruchomości. Zaskoczyliśmy Pana Przemka proponując mu mieszkanie z oferty innego biura. Idealnie spełniało wszystkie jego oczekiwania - dla nas to było najważniejsze. Nasi Klienci mają do nas zaufanie właśnie dlatego bo ich potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu.

___

“Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego Klienta, realizm - realne ceny sprzedaży, wynajmu, nietuzinkowe i ciekawe podejście, WYŁĄCZNOŚĆ I PEWNOŚĆ DBANIA O OFERTĘ! Jeśli też tego szukasz jak my, to jesteś we właściwym miejscu. Polecamy bardzo usługi Dworak Nieruchomości!”

Pani Ola i Pan Michał


Z Panem Michałem poznałem się 10 lat temu w momencie gdy przyjechał z żoną z Warszawy dwoma,  naładowanymi samochodami. Mieli telefonicznie potwierdzoną umowę najmu w innym biurze. Jak się okazało zostali wystawieni do wiatru. Trafili do nas i tak zaczęła się nasza znajomość. Pomogliśmy im w trybie ekspresowym znaleźć mieszkanie, które spełniało ich oczekiwania. Później jeszcze kilkakrotnie najmowali za pośrednictwem Dworak Nieruchomości. Gdy zdecydowali się na zakup mieszkanie oczywiście skorzystali z naszych usług. Po kolejnych kilku latach zdecydowali się na powrót do Warszawy więc pomogliśmy im znaleźć długoterminowych najemców. Do dzisiaj jesteśmy w kontakcie!

Skontaktuj się z nami, kompleksowo przeprowadzimy Cię przez cały proces – przygotujemy całą indywidualną strategię, profesjonalną prezentację nieruchomości i zamieścimy ją w internecie, dopilnujemy wszelkich formalności. Nasze doświadczenie gwarantuje szybką i bezpieczną sprzedaż!