Dworak Biuro Nieruchomości Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice - Poznaj swoje wartości, przekonania i potrzeby przy zakupie nieruchomościCzy wiesz co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne w nowej nieruchomości?

Czy znasz swoją hierarchię wartości?

Zanim zaczniesz szukać angażując masę czasu, z którego większość mógłbyś poświęcić rodzinie, przyjaciołom czy sobie rozpoznaj czy kierujesz się właściwym czy stereotypowym schematem. Jednym słowem to Twoje potrzeby czy zapożyczone z tzw. „bo tak jest”.

Jeśli kupujecie razem Wasz nowy dom to pamiętajcie, ze jakkolwiek jesteście zgodni to dla kogoś coś jest punkt niżej lub punkt wyżej w hierarchii. Warto to wiedzieć.

Wiedza da Tobie/Wam możliwość wybrania tego, co sprawi naprawdę głęboką satysfakcję, radość z tworzenia domu, a wyznaczony kierunek nie będzie wyznaczony po omacku dyktowanym przez ogłoszenia nieruchomości i stereotypy: bo znajomi poradzili, bo oni już kupują trzecie mieszkanie i wiedzą (serio?), bo słyszeliśmy od rodziny że taki metraż wystarczy, a taki jest a duży, bo aktualnie taka jest moda, taki trend... .

A może jesteście leniuchami ? Naprawdę… w dodatku takimi co zasiądą w sieci i zmarnują wiele godzin nie wiedząc czego chcą, aż coś do Was zagada? Łatwo jest robić to, co ktoś powiedział, że należy. Odkrycie swoich pragnień i potrzeb wymaga za to odwagi i finalnie oszczędza czas.

Każdy cel spójny z Tobą, będzie prawdziwie Twoim celem i z pewnością będzie generować wiele motywacji i szczęścia.

Decydujesz się na dom, mieszkanie pod wpływem innych ludzi czy stereotypów, nie wiedząc, że zaniedbałeś swoje priorytety (bo to głupie, bo nikt tak nie myśli) dziwisz się jak to możliwe, po roku już Cię ten dom nie cieszy.

Ustal hierarchię swoich priorytetów i wartości na naszym spotkaniu - zapraszam. Priorytety i wartości są podstawą  zmian i decyzji w nim zachodzących. Zaangażuj godzinę. Chyba nie chcesz za rok uznać, że Twoje działanie było kompromisem ze sobą samym. Dostaniesz od nas narzędzie, którego będziesz używać w różnych sytuacjach życiowych.