Dworak Biuro Nieruchomości Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice - Najnowsza usługa dla KupującychCzy zakupy spożywcze planujesz z kartką? Nawet jeśli nie to wydanie 100zł bez zaplanowania czego potrzebujesz i nadzianie się na dodatkową czekoladę czy ulubiony ser lub przegapienie masła czy owoców które były w planie nie jest kłopotliwe... Ale już kilkaset tysięcy bez takiego spisu chyba byłoby problematyczne.

„Kupuj dom/mieszkanie z kartką ”.

1. Jeśli chcesz określić swoje wartości i potrzeby dotyczące zakupu nieruchomości bez szukania na oślep w dziesiątkach agencji i na portalach.

2. Jeśli chcesz ustalić priorytety zakupu i jasno określić czego oczekujesz bez możliwości zauroczenia się czymś czego nie potrzebujesz i złapania się na efekty, które były już opisane w poprzednich wpisach.

3. Jeśli nie chcesz złapać się na swój własny tekst „nawet nie pomyślałem/am, że to jest dla mnie ważne… (ktoś wygenerował sztucznie potrzebę).

Koniecznie zgłoś się na spotkanie gdzie ustalisz to wszystko ze mną w sposób obiektywny. Opis dostaniesz mailem i możesz go wykorzystać. Koszt spotkania 50zł/godz. + 25zł protokół wysłany mailem. .

Jeśli zakupu/najmu dokonasz przez Biuro Dworak Nieruchomości kwota ta zostanie Ci zwrócona.

Termin każdy piątek w Biurze Dworaka Nieruchomości na ul. Jutrzenki 20 od 15:30 do 18:30. KONIECZNIE po wcześniejszym umówieniu lub inny dzień w innym miejscu w zależności od dyspozycji czasowych.