video
dom na sprzedaż - Kozy

Kozy
dom na sprzedaż

DWN-DS-504

Koniecznie obejrzyj spot promujący tą nieruchomość (kliknij w ikonę video pod galerią zdjęć) ora WIRTUALNY SPACER 3D. Więcej zdjęć na stronie Dworak Nieruchomości.  Na sprzedaż bardzo funkcjonalny i zadbany dom z 2005r. w miejscowości Kozy (ul. Krańcowa). Budynek ...

Powierzchnia
137,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
935 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 381,92 zł
cena 1 150 000 
dom na sprzedaż - Kozy
sprzedane
dom na sprzedaż - Kozy

Kozy
dom na sprzedaż

DWN-DS-503

Koniecznie obejrzyj spot promujący tą nieruchomość (kliknij w ikonę video pod galerią zdjęć) ora WIRTUALNY SPACER 3D. Więcej zdjęć na stronie Dworak nieruchomości.  Na sprzedaż bardzo funkcjonalny i zadbany dom z 2019r. w miejscowości Kozy (na granicy z Bielskiem). Budynek ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
855 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 458,33 zł
cena 1 135 000 
dom na sprzedaż - Kozy

Chybie, Mnich
działka na sprzedaż

DWN-GS-487

Działka budowlana – Chybie, Mnich. Spokojna okolica | Duża powierzchnia | Idealna pod dom Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1362 m², położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Mnich (gmina Chybie). To idealne miejsce dla osób, które chcą zbudować ...

Powierzchnia
1 362,00 m2
Cena za m2
82,97 zł
cena 113 000 
działka na sprzedaż - Chybie, Mnich
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza

Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-482

Koniecznie obejrzyj film i wirtualny spacer po tej nieruchomości.  Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o pow. 61,85 m2 zlokalizowany na os. Langiewicza. Mieszkanie w budynku przy ul. Siewnej 13. Zamknięte osiedle- wspólnota mieszkaniowa. Mieszkanie składa się z pokoju ...

Powierzchnia
61,85 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 075,18 zł
cena 685 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-480

Zobacz wirtualny spacer po tej ofercie. Na sprzedaż duże dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,28 m2., zlokalizowane na 1 piętrze czteropokojowego budynku na os. Złote Łany (ul. Osadnicza 9). Mieszkanie rozkładowe okna na 2 strony świata: kuchnia, sypialnia (północ), pokój ...

Powierzchnia
44,28 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 904,25 zł
cena 350 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany
video
działka na sprzedaż - Wilamowice (gw), Pisarzowice

Wilamowice (gw), Pisarzowice
działka na sprzedaż

DWN-GS-479

Działka budowlana – Pisarzowice (gm. Wilamowice). Idealna pod dom | Spokojna okolica | Świetny dojazd- pomiędzy budynkami 48 a 50a  przy ul. Szkolnej. Działka budowlana – Pisarzowice (gm. Wilamowice) Idealna pod dom | Spokojna okolica | Świetny dojazd Na sprzedaż ...

Powierzchnia
1 015,00 m2
Cena za m2
196,06 zł
cena 199 000 
działka na sprzedaż - Wilamowice (gw), Pisarzowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem