Wilkowice, Bystra Krakowska
dom na sprzedaż

DWN-DS-522

Dom całoroczny z widokiem na góry | 8 pokoi | 2 garażBystra Krakowska, Bystra ul. Klimczoka Na sprzedaż solidny, całoroczny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bystrej Krakowskiej – przy ul. Klimczoka. To propozycja dla dużej ...

Powierzchnia
154,96 m2
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
4 497,93 zł
cena 697 000 
dom na sprzedaż - Wilkowice, Bystra Krakowska

Kęty (gw), Nowa Wieś
dom na sprzedaż

DWN-DS-521

Przestronny dom z pięknym ogrodem | 1480 m² działki | Garaż | Kominek Nowa Wieś | powiat oświęcimski | 163 m² | 5 pokoi Szukasz domu gotowego do zamieszkania, z dużą działką i klimatem, który czuć od pierwszego wejścia? Ta nieruchomość łączy solidne wykonanie, funkcjonalny ...

Powierzchnia
163,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 480 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 657,88 zł
cena 1 249 000 
dom na sprzedaż - Kęty (gw), Nowa Wieś
video
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka

Bielsko-Biała, Straconka
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-519

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem | Straconka | 110,67 m² Zamieszkaj komfortowo, bez kompromisów – w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bielska-Białej. Koniecznie obejrzyj film prezentujący tę nieruchomość – on najlepiej oddaje jej charakter. Na ...

Powierzchnia
110,67 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 906,39 zł
cena 875 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka
video
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-516

!!! REZERWACJA !!! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum miasta – 42,91 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 42,91 m², położonego na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Nieruchomość znajduje się ...

Powierzchnia
42,91 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 040,08 zł
cena 345 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
video
dom na sprzedaż - Wilkowice, Bystra Krakowska

Wilkowice, Bystra Krakowska
dom na sprzedaż

DWN-DS-512

Dom przy linii lasu | Duża strefa dzienna | Garaż | 157 m² Bystra, ul. Klonowa 14 Szukasz domu z klimatem, prywatnością i realną przestrzenią do życia? Ta nieruchomość położona praktycznie na końcu ulicy daje to, czego dziś szuka większość klientów – ciszę, zieleń ...

Powierzchnia
157,11 m2
Powierzchnia działki [m2]
876 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 224,24 zł
cena 1 135 000 
dom na sprzedaż - Wilkowice, Bystra Krakowska

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-507

2-pokojowe mieszkanie – Bielsko-Biała, Złote Łany. Świetna lokalizacja | Funkcjonalny układ | Idealne na start lub pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m², położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Bielska-Białej – Złote Łany. To doskonała ...

Powierzchnia
44,47 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 623,12 zł
cena 339 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany
Kryteria wyszukiwania

rozumiem