Wilkowice, Bystra Krakowska
dom na sprzedaż

DWN-DS-522

Dom całoroczny z widokiem na góry | 8 pokoi | 2 garażBystra Krakowska, Bystra ul. Klimczoka Na sprzedaż solidny, całoroczny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bystrej Krakowskiej – przy ul. Klimczoka. To propozycja dla dużej ...

Powierzchnia
154,96 m2
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
4 497,93 zł
cena 697 000 
dom na sprzedaż - Wilkowice, Bystra Krakowska

Kęty (gw), Nowa Wieś
dom na sprzedaż

DWN-DS-521

Przestronny dom z pięknym ogrodem | 1480 m² działki | Garaż | Kominek Nowa Wieś | powiat oświęcimski | 163 m² | 5 pokoi Szukasz domu gotowego do zamieszkania, z dużą działką i klimatem, który czuć od pierwszego wejścia? Ta nieruchomość łączy solidne wykonanie, funkcjonalny ...

Powierzchnia
163,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 480 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 657,88 zł
cena 1 249 000 
dom na sprzedaż - Kęty (gw), Nowa Wieś
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-520

NAJEM W PROCEDURZE NAJEM OKAZJONALNY Koniecznie obejrzyj film prezentujący apartament. Na wynajem nowy apartament 2 pokojowy opow. 43 m2. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku przy ul. Browarnej 18 (zamknięty kompleks). Apartament składa się z pokoju dziennego z ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,14 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
video
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka

Bielsko-Biała, Straconka
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-519

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem | Straconka | 110,67 m² Zamieszkaj komfortowo, bez kompromisów – w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bielska-Białej. Koniecznie obejrzyj film prezentujący tę nieruchomość – on najlepiej oddaje jej charakter. Na ...

Powierzchnia
110,67 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 906,39 zł
cena 875 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-518

KONIECZNIE OBEJRZYJ FILMIK O TYM MIESZKANIU.  Do wynajęcia apartament 2 pokojowy na "Nowym mieście". Apartament o pow. 35,14 2., zlokalizowany na wysokim parterze kilkulokalowego budynku położonego w dzielnicy przy ul. Lermontowa 30. Posesja jest ogrodzona. Parkujemy ...

Powierzchnia
35,14 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
56,63 zł
cena 1 990 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-517

Do wynajęcia apartament 3 pokojowy na "Nowym mieście". Apartament o pow. 47,05 m2., zlokalizowany na wysokim parterze kilkulokalowego budynku położonego w dzielnicy przy ul. Lermontowa 30. Posesja jest ogrodzona. Parkujemy wzdłuż ulicy. Apartament składa się z pokoju ...

Powierzchnia
47,05 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
57,39 zł
cena 2 700 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała
Kryteria wyszukiwania

rozumiem