video
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Piastów Śląskich

Bielsko-Biała, Osiedle Piastów Śląskich
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-529

NAJEM W PROCEDURZE NAJEM OKAZJONALNY OBEJRZYJ FILM O TEJ NIERUCHOMOŚCI.  Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow.  35,2 m2.,  znajdujące się na parterze niskiego bloku przy ul. Piastów Śląskich 4.  Bardzo dobra lokalizacja- komunikacja i sklepy pierwszej potrzeby pod ...

Powierzchnia
35,20 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,65 zł
cena 1 290 
video
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dolne Przedmieście

Bielsko-Biała, Dolne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-528

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE- oprócz czynszu najmu (odstępnego) płacisz za to co zużyjesz. NAJEM W PROCEDURZE NAJEM OKAZJONALNY. Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,56 m2, zlokalizowane na wysokim parterze kamienicy znajdującej się na rogu ul. Dąbrowskiego i Mickiewicza.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,56 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,22 zł
cena 2 390 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Dolne Przedmieście
video
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie

Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

DWN-MS-527

!!! REZERWACJA !!! Koniecznie obejrzyj film z prezentacji mieszkania.  2-pokojowe mieszkanie – Bielsko-Biała, os. Piastowskie Gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46 m², położone ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 673,91 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Piastowskie
video
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika

Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-526

NAJEM W PROCEDURZE NAJEM OKAZJONALNY Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47m2.,  znajdujące się na 3 piętrze niskiego bloku na os. Kopernika (ul. Jesionowa 17). Bardzo dobra lokalizacja- komunikacja i sklepy pierwszej potrzeby pod blokiem. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
38,30 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Kopernika
video
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza

Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-525

Obejrzyj film o tej nieruchomości.  Do wynajęcia apartament 2 poziomowy o pow. 53,39 m2. zlokalizowany na 3 i 4 piętrze apartamentowca poł. na styku ul. Urodzajnej i Tuwima. Tylko 4 budynki- osiedle kameralne, ogrodzone i zamykane.    Rozkład: - poziom 1 (3 piętro): pokój ...

Powierzchnia
53,39 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,59 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

DWN-MW-524

MIESZKANIE DOSTĘPNE OD OK. 20 lutego 20206r. NAJEMCA ZWOLNIONY Z WYNAGRODZENIA DLA BIURA. NAJEM W FORMULE- NAJEM OKAZJONALNY. Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe o pow. ok. 27 m2., umiejscowione na 4 piętrze, niskiego budynku przy ul. Grunwaldzkiej 33. Mieszkanie w ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
49,26 zł
cena 1 330 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem