Mamy Państwu dzisiaj do zaoferowania niesamowitą nieruchomość, będącą zarówno świetnym miejscem do prowadzenia swojego biznesu, a także a może przede wszystkim: wyjątkową okazją inwestycyjną.
Przedstawiamy duży podpiwniczony 2-piętrowy lokal o pow. użytkowej 340 m2, zlokalizowany w ścisłym Centrum Bielska-Białej. Budynek - Kamienica z 1850 r,. po pełnej modernizacji, 2 piętra wraz z piwnicą, swobodnie mogącą nadać się na winiarnie etc.,
Wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Ogrzewanie centralne gazowe kocioł Vailant, zasobniki na ciepłą wodę, winda przystosowana dla osób niepełnosprawny z aktualnym UDT.
Bardzo wysoki standard wykończenia z dbałością o każdy szczegół.
DANE TECHNICZNE:
- okna: drewniane
- instalacje: wodna, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, alarmowa, internetowa.
- parking ogólnodostępny
- pomieszczenia malowane, cegła;
- w sanitariatach glazura wysoko gatunkowa
- drzwi wewnętrzne drewniane
- podłogi i posadzki w zależności od przeznaczenia pomieszczenia: płytki
ceramiczne szkliwione wysokogatunkowe
- ściany wewnętrzne ocieplone.
Rozkład Pomieszczeń:
Piwnica:
- 2 duże pomieszczenia kotłownia, spiżarka
Parter:
- 5 lokali
- pomieszczenie gospodarcze,
-hol z windą
- kuchnia z jadalnią
- łazienka z wc przystosowana dla osób niepełnosprawnych,
Piętro:
- lokal z wyjściem na taras
- lokal z aneksem kuchennym i wejściem na taras
- hol
- łazienka z wc
Całość odrestaurowana według najnowszych standardów, co w części tylko oddają zdjęcia. Budynek możliwy do przejęcia od zaraz. Serdecznie zapraszamy na prezentację!
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.